STALMEX FIRMA

O NAS

W branży ogrodzeniowej z pasją działamy ponad 20 lat. Początki działalności naszej firmy przypadły w czasie, gdy najmodniejszym trendem były ogrodzenia kute i od tego rozwijaliśmy naszą działalność z niesłabnącym zaangażowaniem. Z biegiem lat trendy i wzornictwo w branży ewoluowały, a mając na uwadze podążanie za potrzebami klientów, od killku lat skupiamy się na tworzeniu eleganckich ogrodzeń aluminiowych. Posiadamy imponujący park maszynowy, co umożliwia nam produkcję ogrodzeń o najwyższej jakości. Nasze wyroby są rezultatem precyzji oraz dbałości o najmniejsze szczegóły, ponieważ naszym celem jest dostarczenie Państwu wyrobów, które stanowią wzór jakości.
 
 
Nieustannie staramy się sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom klientów i dlatego w naszej ofercie, poza produkcją i montażem ogrodzeń aluminiowych, oferujemy również nowoczesne balustrady aluminiowe, usługi związane z instalacją domofonów oraz napędów do bram, gwarantując pełną funkcjonalność i wygodę korzystania z tych rozwiązań. Oferujemy jedynie sprawdzone i niezawodne napędy oraz systemy, które są nie tylko łatwe w eksploatacji, ale także gwarantują bezpieczeństwo i komfort.
 
Jesteśmy gotowi służyć Państwu nie tylko w procesie zakupu i montażu, ale także w razie jakichkolwiek awarii. Nasze usługi serwisowe obejmują zarówno bramy i ogrodzenia, jak i systemy automatyki. Dzięki temu, w razie potrzeby, zawsze możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc.
 

STALMEX PRODUCENT OGRODZEŃ ALUMINIOWYCH

Firma Stalmex to firma, z okolic Konina, która z dumą posiada własną halę produkcyjną, w której powstają wysokiej jakości ogrodzenia i balustrady, a energie do ich produkcji czerpiemy z paneli fotowoltaicznych by zadbać o środowisko. Nasza hala jest sercem naszej działalności, gdzie łączymy doświadczenie rzemieślników z najnowszymi technologiami.

WŁASNA HALA PRODUKCYJNA

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI REALIZACJAMI

OGRODZENIA

BALUSTRADY

AUTOMATYKA BRAM